w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

Podziękowania dla rodziców

Ogromnie dziękujemy Pani Joannie Błaszczyk i jej córce, Ewie, oraz Pani Dorocie Waliszewskiej i córce Zuzannie za ofiarowanie swych pięknych, artystycznych rękodzieł na świąteczny kiermasz szkolny, dzięki czemu stoisko kl. VI oraz biblioteki mogło należycie zaistnieć !

Małgorzata Lachtara, także w imieniu Pani dyrektor i uczniów

Serdecznie dziękuję Państwu Kołbik za podarowanie bibliotece szkolnej pięknie wydanych książek: Encyklopedii wiedzy z serii Disney.

Małgorzata Lachtara

Serdecznie dziękuję rodzicom uczniów klasy I za prześliczną dekorację sali i przygotowanie okazjonalnego poczęstunku dla wszystkich zgromadzonych na uroczystości pasowania.

Angażując się w życie szkoły dajecie Państwo najlepszy przykład własnym dzieciom.

Anna Hochół

Serdecznie podziękowania za współpracę i zaangażowanie w organizację Święta Drzewa w naszej szkole składam Państwu Alinie i Adamowi Kornalewiczom. Dziekujemy ,że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc.  Justyna Kozik

Serdecznie dziękujemy rodzicom klasy VI za  pomysł i wymalowanie sali lekcyjnej. Szczególne podziekowanie składam Panu Tomaszowi Świerczek oraz Pani Joannie Majdeckiej, Pani Katarzynie Kuzaj i Pani Kamili Naumowicz za wymalowanie i uporządkowanie sali. Dzięki Państwa pracy uczniowie będą mogli uczyć się w piękniejszej i estetyczniejszej  sali.

Dziękuję w imieniu uczniów i pracowników szkoły Justyna Kozik

Serdecznie dziękuję Państwu Nowakowskim za zaopatrzenie naszych szkolnych apteczek w niezbędne materiały opatrunkowe /Dyrektor szkoły

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wspomogli wychowawcę klasy I podczas akcji "Sprzątanie świata". Podziękowania dla Pani Karoliny Filipiak, Pani Anny Kordasiewicz, Pani Agaty Artyniak-Stobińskiej oraz dziadków Andrzeja Molki, którzy byli u nas gościnnie.

Dziękujemy za okazane wsparcie oraz zaangażowanie w życie klasowe. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy wspierają świetlicę szkolną i wzbogacają jej wyposażenie o nowe zabawki i artykuły szkolne. Podziękowania dla Pana Dariusza Kruczkowskiego za podarowanie kuchenki wraz z akcesoriami oraz zestawów do tenisa stołowego.

Dziękujemy Pani Joannie Molka za podarowanie firan, Panu Jarosławowi Hołowni za podarowanie papieru ksero, Pani Izabeli Michalik za puzzle i gry.

rok szkolny 2012/2013

Pani Joannie Błaszczyk ogromnie dziękujemy za zrobienie przepięknych kostiumów  dla uczniów z koła teatralnego, które już niedługo będziemy mogli podziwiać w przedstwieniu pt.: "Sceny z żcia smoków" podczas święta naszej szkoły !

Pani Beacie Nowakowskiej serdecznie dziękujemy za wzbogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej o pięknie wydane książki dla dzieci!

Pani Agnieszce Gazek i Pani Izabeli Kozinie  serdecznie dziękujemy za przygotowanie poczęstunku na X Regionalny Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy!

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w organizacji Dnia Sportu w naszej szkole.
Dziękujemy za upieczenie ciast i udział w prowadzeniu konkurencji sportowych na sali gimnastycznej .