w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

28 listopada 2014 21:08 | Aktualności

IV PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ TWÓRCZOŚCI LITERACKIEJ W PIECHOWICACH

Dnia 28 listopada 2014 roku Emilia Wajdowicz z klasy IV i Maja Michalik z klasy V uczestniczyły pod opieką Pań: Anny Szydłowskiej i Izabeli Michalik w IV Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej w Piechowickim Ośrodku Kultury. Jury w składzie: Pani Alina Obidniak, Pan Jan Owczarek, Pani Joanna Chmielewska, Pani Halina Wieczorek i Pani Kinga Szczap oceniało wiersze i opowiadania 20 uczestników konkursu ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych z Piechowic, Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantek. Maja Michalik z klasy V zdobyła I miejsce za „Mit o Alkmei, bogini kolorów”, a Emilia Wajdowicz z klasy IV – III miejsce za opowiadanie „Niepokonana Ruffian”. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych uczennic. Gratulujemy!