w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

12 grudnia 2014 19:35 | Aktualności

Powiatowy konkurs plastyczny: "Piękno lasu"

Dnia 12.12.2014 r. o godz. 12:00 w sali seminaryjnej Leśnego Banku Genów Kostrzyca miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Piękno Lasu.

Konkurs plastyczny „Piękno lasu" skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu jeleniogórskiego .Udział w konkursie wzięło ponad 20 szkół

Konkurs zorganizowany został z okazji Jubileuszu 90-lecia Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.

Nagrodzono prace plastyczne uczniów w trzech kategoriach wiekowych:

• 6-9 lat
  • 10-12 lat
  • 12-14 lat

Komisja konkursowa LBG Kostrzyca była pod dużym wrażeniem zdolności plastycznych uczniów.Jesteśmy dumni ,że w gronie laureatów znalazła się nasza uczennica.

Emilia Wajdowicz z IV klasy zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy Emilce i pani Lucynie Żywickiej!