Statut szkoły jest dostępny na stronie BIP naszej szkoły w zakładce akty prawne

29 września 2017 15:58 | Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

29 września 2017 roku Pani Ilona Apolinarek zorganizowała Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Na apelu przedstawiła komisję egzaminacyjną (Zofię Hołownię, Oliwię Jaworską z kl. VI, Olgę Maćkowiak, Marcysię Orchowską, Malwinę Świtalską, Emilię Wajdowicz, Amelię Naumowicz,  Szymona Jagodzińskiego z klasy VII) i zaprosiła do zabawy z tabliczką mnożenia.

Pani Dyrektor, Justyna Kozik, pięknie podziękowała Paniom: Dorocie Kuchmistrz, Lucynie Żywickiej i Ewie Buchli za opiekę nad uczniami w czasie zawodów przełajowych, w których dziewczynki z klas IV - VII zdobyły II miejsce, a chłopcy - III. Gratulujemy!

Komisja egzaminująca znajomość tabliczki mnożenia przez kolejne lekcje zapraszała po kilka osób do sali informatycznej i przepytywała je. Kto odpowiedział poprawnie, ten otrzymywał certyfikat, a kto nie - plasterek cytryny. Miny były przy tym bezcenne! Najwięcej certyfikatów otrzymali uczniowie z klasy V. Gratulacje! Wybrane osoby poszły potem pod opieką Pani Ilony Apolinarek do miasta, by przepytywać przechodniów z tabliczki mnożenia. Była to jednocześnie znakomita lekcja dla uczniów!