Statut szkoły jest dostępny na stronie BIP naszej szkoły w zakładce akty prawne

12 października 2017 14:20 | Aktualności

WARSZTATY LEŚNE 12.10.17r.

Dziasiaj gościliśmy w oddziale przedszkolnym wspólnie z klasą III a i IIIb Panią Agnieszkę Nawrot, pracownika Nadleśnictwa w Szklarskiej Porębie. Pani Agnieszka przekazała dzieciom wiele ciekawostek na temat życia zwierząt leśnych i ich zwyczajów. Bardzo ciekawie opowiedziała o przygotowaniach zwierząt, ptaków i roślin do nadchodzącej zimy. Dla przedszkolaków dzisiejsze spotkanie było podsumowaniem realizowanych w ostatnim czasie tematów. Podczas dzisiejszego spotkania dzieci przedszkolne kolorowały barwami jesieni liście, następnie wycinały i naklejały na pień jesiennego drzewa. Na zakończenie naszych warsztatów dzieci wręczyły laurkę oraz zaśpiewały i zatańczyły z parasolkami. Od Pani Agnieszki otrzymały opaski odblaskowe.

Serdecznie dziękujemy za wkład w edukację naszych uczniów. Mamy nadzieję na kolejne równie ciekawe spotkanie.