W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

04 lutego 2018 20:51 | Aktualności

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2017 / 2018

2 lutego 2018 roku klasy I - VII zgromadziły się w sali gimnastycznej w celu podsumowania działalności szkoły za I semestr roku szkolnego 2017 / 2018.

Pani Dyrektor, Justyna Kozik, nagrodziła odznakami "wzorowego ucznia" tych uczniów, którzy osiągnęli wysoką średnią ocen i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie (kl. IV b: Nina Przybylska, Nadia Żuchowska, Marcel Świerczek; kl. V: Nikola Małaszuk, Maja Sielecka, Paweł Paliński, Wiktoria Kruczkowska, Nikodem Grześ, Bartosz Stobiński; kl. VI: Zofia Hołownia, Agnieszka Fitzet, Laura Karczmarczyk, kl. VII: Emilia Wajdowicz, Marcelina Orchowska, Amelia Naumowicz). Najwyższe średnie uzyskały w kolejności następujące uczennice: Zofia Hołownia z kl. VI, Nikola Małaszuk z klasy V i Emilia Wajdowicz z klasy VII. GRATULUJEMY!

Również podczas apelu zostali wyróżnieni uczniowie klas młodszych, którzy wykazali się stuprocentową frekwencją - Konrad Iwanicki, Adrian Sinicki, Kajetan Kęska, Molenda Jan, Amelia Adamczuk, Dareia Bartkiewicz, Ada Kapuscińska, Maja Modzelewska.

W dalszej części spotkania Pani Anna Szydłowska ogłosiła średnią ocen poszczególnych klas - I miejsce: klasa IV b, II miejsce - klasa VI, III miejsce - klasa V, IV miejsce - klasa VII i V miejsce - klasa IV a. GRATULUJEMY!

W konkursie międzyklasowym "Klasa na medal" zwyciężyła klasa V Pani Doroty Kuchmistrz. Natalia Jagodzińska (przewodnicząca klasy) i Pani Dorota Kuchmistrz odebrały z rąk Pani Dyrektor puchar. II miejsce zajęła klasa VI, a III - klasy IV a, IV b, VII.

Później Pani Anna Szydłowska wyróżniła uczniów, którzy angażują się w samopomoc koleżeńską w ramach Szkolnego Koła Wolontariatu (klasa IV b - Nina Przybylska, Anita Zwolińska, Nadia Żuchowska, Maja Petrakidis; klasa V - Nikola Małaszuk, Wiktoria Serafin, Weronika Paczkowska, Ada Chrostek; klasa VI - Zofia Hołownia, Martyna Deputat, Oliwia Jaworska, Tosia Krawietz; klasa VII - Olga Maćkowiak, Marcysia Orchowska,Nicola Staniec, Amelia Naumowicz, Malwina Świtalska, Julia Boleszczuk, Alicja Jarosińska, Emilia Wajdowicz, Emilia Rozborska, Szymon Jagodziński, Wiktor Kamiński). GRATULACJE! Wszyscy uczniowie zostali poczęstowani cukierkami.