w zakładce Dla rodziców jest informacja o programie rządowym "Dobry Start" wyprawka dla ucznia wrzesień 2018

07 lutego 2018 20:26 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

6 lutego 2018 roku Pani Anna Szydłowska zorganizowała Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas IV - VII. W konkursie wzięło udział 16 uczestników (kl. IV a - Oliwia Zimny, Martyna Mitryniuk, Rozalia Szwestka; kl. IV b - Gabrysia Łubkowska, Marcel Świerczek, Anita Zwolińska, Tymon Świtalski; kl. V - Paweł Paliński; kl. VI - Martyna Deputat, Zofia Hołownia; kl. VII - Wiktor Kamiński, Amelia Naumowicz, Marcysia Orchowska, Nicola Staniec, Malwina Świtalska, Emilia Wajdowicz). W jury były Pani Dyrektor, Justyna Kozik, i  Pani Anna Szydłowska. Komisja wzięła pod uwagę w ocenie recytacji dobór wiersza, stopień opanowania pamięciowego utworu, dykcję i wrażenia artystyczne.

W klasach IV - VI I miejsce zajął Tymon Świtalski (L. J. Kern, Dwa jeże), II miejsce zdobyła Zofia Hołownia (D. Wawiłow, Wędrówka); na III miejscu uplasowała się Anita Zwolińska (D. Wawiłow, A jak będę dorosła), wyróżnienie otrzymał Marcel Świerczek. GRATULUJEMY!

Wśród recytatorów z kl. VII I miejsce zajęła Malwina Świtalska (A. Mickiewicz, Trójka koni), II - Amelia Naumowicz (W. Szymborska, Rozmowa z kamieniem), III miejsce zdobyli Emilia Wajdowicz i Wiktor Kamiński. GRATULUJEMY!