W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

Aktualności

14 lutego 2018 21:41 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA ORAZ WALENTYNKI

    14 lutego 2018 roku obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka oraz walentynki. Od samego rana Zosia Hołownia i Oliwka Jaworska roznosiły pocztę walentynkową. Każdy dostał miłe życzenia.

    Godzinę później witaliśmy najmilszych Gości - Babcie i Dziadków, którzy zostali zaproszeni do sali gimnastycznej na uroczysty program artystyczny z okazji Ich święta. Pani Dyrektor, Justyna Kozik, złożyła najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, zadowolenia z wnuków oraz miłości najbliższych i przyjaciół. Przedszkolaki i klasy młodsze wygłaszali wiersze okolicznościowe, pięknie śpiewali piosenki, wystawiali scenki rodzajowe, a klasy starsze recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane z walentynkami. Wszyscy wypadli znakomicie. Występy zapowiadała Emilia Wajdowicz z klasy VII. Naszym Gościom bardzo podobała się uroczystość, po której dzieci zaprosiły Ich do klas na poczęstunek i wręczyły laurki z życzeniami. To był bardzo przyjemny i sympatyczny czas, bo spędzony w gronie najukochańszych Babć i Dziadków. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie ciast. 

Przeczytano: 210 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: