W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

29 marca 2018 07:15 | Aktualności

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

28 marca 2018 roku SU zorganizował apel, w czasie którego przewodnicząca SU, Ola Maćkowiak,  i jej zastępca (Nikodem Grześ) złożyli Pani Dyrektor, Nauczycielom i Pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia zdrowia, smacznego jajka, miłego spędzenia czasu świątecznego w gronie rodziny i przyjaciół. Pani Dyrektor, Justyna Kozik, podziękowała za życzenia i poprosiła o przekazanie życzeń dla Rodziców. Również zwróciła uwagę  uczniów na bezpieczne zachowanie  podczas ferii świątecznych.

Pani Anna Szydłowska podziękowała Wolontariuszom za przygotowanie kartek świątecznych dla pacjentów IZERMED-u w Szklarskiej Porębie.