w zakładce Dla rodziców jest informacja o programie rządowym "Dobry Start" wyprawka dla ucznia wrzesień 2018

22 czerwca 2018 22:52 | Aktualności

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO I WOLONTARIATU

21 czerwca 2018 roku podsumowaliśmy działalność Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu za rok szkolny 2017 / 2018. Pani Anna Szydłowska podziękowała i rozdała ustępującemu Samorządowi Uczniowskiemu dyplomy za aktywną pracę w ciągu całego roku na rzecz społeczności uczniowskiej. Wyróżnieni zostali: Nikodem Grześ z kl. V, Zofia Hołownia, Oliwia Jaworska, Antonina Krawietz z klasy VI, Olga Maćkowiak z klasy VII. Podziękowania skierowała również do uczennic, które wypracowały najwięcej godzin w ramach samopomocy koleżeńskiej - do Nikoli Małaszuk i Weroniki Paczkowskiej z klasy V, do Martyny Deputat, Zofii Hołowni, Oliwii Jaworskiej z klasy VI, do Nicoli Staniec i Julii Boleszczuk z klasy VII. Dziewczynki, które wyróżniły się w wolontariacie najbardziej, otrzymały piękne albumy.

Pani Anna Szydłowska poinformowała, że 15 czerwca 2018 roku odbyło się tajne głosowanie na kandydatów do przyszłorocznego SU. Olga Maćkowiak, Zofia Hołownia i Nikodem Grześ napisali programy wyborcze, z którymi zapoznała się społeczność uczniowska. W wyniku głosowania, które przeprowadzili Olek Kordasiewicz i Bartek Stobiński, uczniowie klasy V, I miejsce zdobył Nikodem Grześ, a drugie Zofia Hołownia. To oni będą stali na czele przyszłorocznego SU. GRATULUJEMY! Ola Maćkowiak zrezygnowała z pracy w SU.

Pani Anna Szydłowska nagrodziła też uczennice klasy VI - Martynę Deputat i Zofię Hołownię - za konkurs "Gra w litery" i Julię Boleszczuk oraz Szymona Jagodzińskiego z klasy VII za Konkurs Wiedzy Ogólnej. Później Pani Anna Szydłowska wyróżniła klasę V za zdobycie I miejsca w konkursie międzyklasowym "Klasa na medal". Podziękowała też Pani Dorocie Kuchmistrz za szczególną opiekę nad klasą piątą w tym względzie.

Pani Dagmara Rakowska wręczyła dyplomy uczniom klas I - III za całoroczny konkurs z języka angielskiego. Panie Iwona Surynt i Ewa Buchla wyróżniły dyplomami "Wzorowy świetliczak" wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy. Dzieci z przedszkola otrzymały od Pani Ludwiki Malinowskiej dyplomy za tańce. GRATULUJEMY!