W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

18 grudnia 2018 21:03 | Aktualności

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

18 grudnia 2018 roku został zorganizowany w naszej szkole Kiermasz Świąteczny, który jak co roku był bardzo bogaty. Przedstawiciele SU witali przybywających piernikami i życzyli wesołych świąt. Najpierw zabrała głos Pani Dyrektor, Justyna Kozik, która przedstawiła program spotkania. Podziękowała Rodzicom za zaangażowanie i pożyczyła wszystkim wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Potem uczniowie klasy I pod kierunkiem Pani Agnieszki Szczesnej wystawili przepiękne "Jasełka" z nowoczesną nutą. Uczniowie wcielający się w aniołów pięknie zatańczyli, inni wykazali się znakomitą dykcją, ładnie śpiewali i mieli pomysłowe stroje.  Pani Dyrektor podziękowała Pani Agnieszce i Rodzicom za przygotowanie występu.

Następnie Pani Jolanta Sobczak zaprosiła do wysłuchania kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów różnych klas. Zostali oni przygotowani przez Panią Lucynę Żywicką, która cały czas wspomagała występujących. Jutro uczniowie zaprezentują swoje możliwości na konkursie kolęd i pastorałek w Wojcieszycach.

Rodzice upiekli na kiermasz sporo ciast i przygotowali ze swoimi dziećmi różnorodne ozdoby świąteczne. W czasie kiermaszu odbyło się głosowanie na najładniejszy stroik świąteczny, potem nastąpiła licytacja stroików na rzecz Magdy, uczennicy naszej szkoły. Licytację przeprowadziła Pani Małgorzata Niedzielska. Uczniowie klasy VIII obsługiwali stoisko z kawą i herbatą. Panie ze świetlicy, pani bibliotekarka prowadziły przez cały czas warsztaty, chętni uczniowie mogli wykonać samodzielnie ozdoby choinkowe.

Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom za poświęcony czas, przygotowanie różnych specjałów, przybycie na kiermasz i pomoc w jego przeprowadzeniu. Było to naprawdę radosne spotkanie. Podziękowania należą się również wszystkim pracownikom szkoły.