w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

20 grudnia 2018 22:24 | Aktualności

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE KLAS 0 - VIII

20 grudnia 2018 roku klasy 0 - VIII spotkały się na sali gimnastycznej, by obejrzeć "Jasełka" w wykonaniu uczniów klasy I pod kierunkiem Pani Agnieszki Szczesnej i posłuchać kolęd i pastorałek uczniów, którzy pod opieką Pani Lucyny Żywickiej zdobyli laury na IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Wojcieszycach.

Pani Dyrektor, Justyna Kozik, przywitała zebranych i poinformowała, że Pani Agata Janas, wychowawczyni klasy II b, została laureatką I miejsca konkursu "Nauczyciel na medal" ogłoszonego przez "Gazetę Wrocławską" w kategorii Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej w powiecie jeleniogórskim. Serdecznie Pani Agacie gratulujemy!

Potem Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na piękne "Jasełka". Po występie uczniów Pani Agnieszka Szczesna powiedziała, że pierwszoklasiści wzięli udział w konkursie czytelniczym "Biedronki" i zostali jego laureatem. Uczniowie otrzymali w nagrodę poduszki - Słodziaki. Gratulujemy!

W dalszej części spotkania Panie Grażyna Ślusarczyk i Ewa Buchla ogłosiły wyniki konkursu na najładniejszy stroik świąteczny. Podziękowały uczniom za ich przygotowanie, pomysłowość i estetykę wykonania. Wpłynęło około 40 prac. I miejsce zdobył stroik Gabriela Dębickiego z klasy III, II miejsce - Franka i Wiktora Kurzejów, III miejsce - Janka Swobody, IV miejsce - Wiktorii Plucińskiej, V miejsce - Amelii Dołężki za klasy V b. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni. GRATULUJEMY!

Następnie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Zaprezentowały się uczennice wyróżnione na Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek - Maria Rafa z klasy I, Gabrysia z klasy II b, Amelia Moszumańska z klasy III, a potem solistki, duety i zespoły wyróżnione na IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Wojcieszycach. Bązową nutkę otrzymała Julia Wielebska z klasy IV a, wyróżnienie zdobyli Tymon Świtalski (gra), Konrad Kowalczyk i Maksymilian Lewandowski z klasy IV b, trio - Hania Zimniak, Daria Bartkiewicz, Igor Muszyński również wyróżnienie, tak samo duet: Hania Molka i Julia Wielebska z klasy IV a. Specjalne wyróżnienie dostała Maria Rafa z klasy I za kolędę "Haj, kolęda, kolęda". Na wyróżnienie zasłużył też zespół za kolędę "Karawana". PIĘKNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY PANI LUCYNIE ŻYWICKIEJ.

Na koniec spotkania Pani Dyrektor złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.