w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

17 stycznia 2019 16:11 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV - VI

17 stycznia 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV - VI, w którym wzięło udział 21 uczestników. Recytatorzy zaprezentowali cała gamę różnorodnych wierszy. Jury w składzie: Pani Justyna Kozik, Pani Izabela Michalik i Anna Szydłowska wzięło pod uwagę następujące kryteria recytacji: dobór wiersza, stopień opanowania pamięciowego utworu, dykcję i interpretację utworu. Po prezentacji utworów i naradzie jury przyznało po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca.

I miejsce - Julia Wielebska z kl. IV a (D. Wawiłow, Daktyle), Anita Zwolińska z kl. V b (D. Wawiłow, Wędrówka);

II miejsce - Maksymilian Lewandowski z kl. IV b (J. Brzechwa, Koziołeczek), Piotr Słowikowski z kl. IV b (J. Brzechwa, Chrząszcz);

III miejsce - Tymon Świtalski z kl. V b (L. J. Kern, Dziura), Paweł Odrzywół z kl. IV a (W. Chotomska, Kurczę blade)

Serdecznie gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom konkursu występu.