W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

26 stycznia 2019 22:42 | Aktualności

APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS IV - VIII W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2018 / 2019

25 stycznia 2019 roku Pani Dyrektor, Justyna Kozik, zorganizowała apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas IV - VIII w I semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Na początku pogratulowała klasom osiągnięcia średniej ocen powyżej 4.0 - IV a, V b, IV b. Potem poprosiła na środek wszystkich uczniów (39), którzy mają wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz średnią ocen powyżej 4,75. Najwyższe średnie ocen kolejno uzyskały: Milena Piś z kl. IV a, Zofia Hołownia z kl. VII, Daria Bartkiewicz z kl. IV a. Pani Dyrektor zachęciła wszystkich uczniów do wytężonej pracy i poprawy zachowania w przyszłym semestrze.

Następnie Panie: Izabela Michalik i Anna Szydłowska wręczyły dyplomy i nagrody za Szkolny Konkurs Recytatorski, Pani Ilona Apolinarek za konkursy matematyczne ("Pudełko matematyczne", "Konkurs na plakat matematyczny"), Pani Lucyna Żywicka za konkursy plastyczne nt. zdrowego odżywiania i roli ruchu dla zdrowia oraz zawody sportowe. Pani Anna Szydłowska przypomniała działania Szkolnego Klubu Wolontariatu. Wszyscy zostali nagrodzeni brawami.

Na koniec Pani Dyrektor pożyczyła zebranym przyjemnych i bezpiecznych ferii zimowych.