W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

28 lutego 2019 16:01 | Aktualności

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS IV - VIII

28 lutego 2019 roku SU zorganizował zabawę karnawałową dla klas IV - VIII. Zabawę poprowadziła Pani Dagmara Rakowska, a muzyką zajęła się Pani Ewa Buchla.

Dziewczynki z klasy VI, VII i VIII na scenie zagrzewały zespoły klasowe do tańczenia na parkiecie. Wszyscy włączyli się do wspólnej zabawy i byli chwaleni za znakomitą aktywność. Potem Panie: Anna Szydłowska, Izabela Michalik, Ewa Buchla, Dorota Kuchmistrz, Dagmara Rakowska przeprowadziły z przedstawicielami swoich klas kolejne zabawy integracyjne: "Czerwony Kapturek", zabawa z krzesłami, z gazetami, balonami. Wszyscy odnaleźli się w nich. Zabawę z krzesłami wygrała Natalia Jagodzińska z klasy VI, a z gazetami - Nikita Sokowiec i Patryk Przybył z klasy IV b. Na końcu został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze przebranie (Ola Serafin z kl. IV a, Nikita Stokowiec z kl. IV b, Martyna Mitryniuk z klasy V a, Hubert Pyczak z kl. V b, Wiktoria Serafin z klasy VI, Natalia Królikowska z kl. VII i Kinga Szafarz z kl.VIII). Gratulujemy!

Uważamy, że zabawa karnawałowa wspaniale się udała.