w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

08 marca 2019 16:13 | Aktualności

DZIEŃ KOBIET

8 marca 2019 roku obchodziliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Już od samego rana samorząd uczniowski pod opieką Pani Ewy Buchli przypinał Kobietom i dziewczynkom wchodzącym do szkoły delikatne kwiatki z serduszkami. Było to naprawdę miłe.

Później klasa IV b zaprosiła z Panią Anną Szydłowską wszystkie Panie i klasy 0 -VIII na program artystyczny z okazji Dnia Kobiet. Były piosenki, wiersze okolicznościowe i "Sto lat" zaśpiewane przez wszystkich uczniów. Chłopcy wręczyli zaproszonym Gościom laurki z życzeniami.

Potem Pani Anna Szydłowska wyróżniła uczniów - wolontariuszy, którzy przygotowali laurki dla pacjentek "IZERMED-u" w Szklarskiej Porębie. Szczególne podziękowania skierowała do Julii Boleszczuk, która wykonała piękne prace - laurki dla Pań Dyrektor. Następnie przedstawiła laureatki XII Dolnośląskiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży - Marcelinę Orchowską i Emilię Wajdowicz - oraz osoby, które wzięły udział w konkursie.

Na końcu Pani Ewa Buchla przedstawiła zawodników biorących udział w ostatnich zawodach w biegach narciarskich i ich dokonania.

Pani Grażyna Ślusarczyk, nasza Pani bibliotekarka, zorganizowała dla uczniów konkurs pt. "Autorki naszych lektur", który cieszył się powodzeniem.