w zakładce dla rodziców umieściliśmy informacje o rekrutacji uczniów do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020

26 marca 2019 22:18 | Aktualności

KONKURS "NAJLEPSZY POLONISTA"

25 marca 2019 roku Pani Anna Szydłowska ogłosiła wyniki konkursu "Najlepszy Polonista" przeprowadzony w klasach - IV b, VI, VII, VIII. Konkurs trwał dziesięć tygodni. Chętni uczniowie (28 osób) rozwiązali dwadzieścia kart zadań dostosowanych do ich wieku i umiejętności. Nie wszyscy ukończyli konkurs. Oto wyniki:

KLASA IV B                                                                                                     KLASA VII

I miejsce - Piotr Słowikowski, 273,5 p.                                                       I miejsce - Martyna Deputat, 214,5 p.

II miejsce - Konrad Kowalczyk, 267 p.                                                        II miejsce - Oliwia Jaworska, 209,5 p.

III miejsce - Zuzanna Benecka, Maksymilian Lewandowski, 261 p.                III miejsce - Zofia Hołownia, 205 p.

IV miejsce - Sandra Fedus, 260 p.

V miejsce - Nina Hamczyk, 255 p.

VI miejsce - Maciej Niedźwiedzki - 246 p.                                                          KLASA VIII

VII miejsce - Nikita Stokowiec, 243 p.                                                         I miejsce - Emilia Wajdowicz, 219,5 p.

II miesce - Joanna Kamińska, 199 p.

KLASA VI

I miejsce - Paweł Paliński, 231 p.

II miejsce - Konrad Troszczyński, 216,5 p.

III miejsce - Weronika Paczkowska, 210,5 p.                      GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU!

IV miejsce - Bartosz Stobiński, 194 p.

V miejsce - Natalia Jagodzińska, 178,5 p.