W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Aktualności

08 czerwca 2019 00:08 | Aktualności

SALON ARTYSTYCZNY JANA SZTAUDYNGERA

    7 czerwca 2019 roku Pan Maciej Dymarski po raz dziesiąty zorganizował Salon Artystyczny Jana Sztaudyngera. Jak co roku zaprosił recytatorów ze szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, którzy wzięli udział w konkursie recytatorskim p. n. "Przyroda i siły natury". Tym razem konkurowały ze sobą same uczennice. W jury były Panie: Halina Szyl, Jolanta Albańska i Sabina Tabaka.

    Miło nam ogłosić, że wspaniale wypadła Julia Wielebska w wierszu "Daktyle" i zajęła zasłużone I miejsce. została przygotowana przez Panią Izabelę Michalik. Daria Bartkiewicz i Amelia Naumowicz otrzymały wyróżnienia. GRATULUJEMY!

     W czasie deklamacji były przerywniki muzyczne, młodzież z liceum pięknie śpiewała piosenki, a absolwent ZSO i MS Michał Kaźmierski zaprezentował skonstruowany przez siebie instrument, na którym zagrał i nazwał go "Pozytyw szkatulny". Aleksandra Wronecka, też już absolwentka ZSO i MS, została wyróżniona specjalnym dyplomem za to, że na dziesięć spotkań w Salonie Artystycznym Jana Sztaudyngera uczestniczyła w ośmiu, zdobywając w recytacji czołowe miejsca.

     Podczas spotkania Pani Sabina Tabaka ogłosiła, że Tymon Świtalski z klasy V b zajął I miejsce w konkursie literackim "Inspiracje Karkonoskie" , a Amelia Naumowicz z klasy VIII zdobyła wyróżnienie, po czym obydwoje nagrodziła. GRATULUJEMY!

Przeczytano: 181 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: