W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Aktualności

16 czerwca 2019 20:46 | Aktualności

APEL PODSUMOWUJĄCY OSTATNIE KONKURSY

      14 czerwca 2019 roku nauczyciele podczas apelu klas I - VIII podsumowali ostanie konkursy i dokonania uczniów.

     Pani Dyrektor, Justyna Kozik, ogłosiła, że najwyższą średnią ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych zdobyła Marcelina Orchowska, najwyższy wynik z języka polskiego miała Emilia Wajdowicz, z języka angielskiego - Amelia Naumowicz, a z matematyki - Szymon Jagodziński. GRATULUJEMY!

     Panie ze świetlicy nagrodziły dyplomami wzorowych świetliczaków z klas I - IV. Pani Ula Barbarowicz, pedagog, wyróżniła uczniów, którzy wykonali domki dla owadów, a Pani Dagmara Rakowska podsumowała punkty, które zbierali uczniowie klas II i III, a potem nagrodziła uczniów biorących udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego pt. "The Challenge". Najlepsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył Piotr Słowikowski z klasy IV b, który uplasował się na 22 pozycji w województwie. GRATULUJEMY!

      Pani Dorota Kuchmistrz nagrodziła uczniów za Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej i Konkurs Wiedzy o Karkonoskim Parku Narodowym.

       Pani Ilona Apolinarek przedstawiła uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w "Miksie Matematycznym i "Kangurze", nagrodziła uczennice z klasy VII za wykonanie plakatów matematycznych. 

      Pani Anna Szydłowska wyróżniła laureatów z klas IV - VI, którzy wzięli udział w XVIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego, a Joannę Kamińska, Amelię Naumowicz z klasy VIII i Zofię Hołownię za I miejsce w Klasowych Konkursach Czytelniczych. Następnie pogratulowała wszystkim wolontariuszom i nagrodziła tych, którzy wypracowali najwięcej godzin. Do nich należą: Zofia Hołownia, Martyna Deputat z kl. VII, Nikodem Grześ z kl. VI, Anita Zwolińska z kl. V b, Weronika Paczkowska z kl. VI, Nicola Staniec i Amelia Naumowicz z kl. VIII, Nina Przybylska z kl. V b, Marcelina Orchowska, Julia Boleszczuk i Szymon Jagodziński z klasy VIII, Natalia Jagodzińska z kl. VI, Oliwia Jaworska z kl. VII oraz Konrad Butrym z kl. VIII. Bardzo dziękujemy za samopomoc koleżeńską, zbieranie nakrętek, dyżurowanie w sklepach przed świętami i wykonywanie kartek dla pacjentów IZERMED-u. 

Przeczytano: 140 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: