ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA Z RODZICAMI W ŚRODĘ 11 WRZEŚNIA

02 września 2019 15:58 | Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 września 2019 roku zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Uroczysty apel poprowadziła Zofia Hołownia, uczennica klasy VIII. W poczcie sztandarowym byli Oliwia Zimny, Victoria Janik z klasy VI a i Dawid Stawniak z klasy VIII. Po złożeniu raportu, odśpiewaniu hymnu państwowego i uczczeniu minutą ciszy ofiar II wojny światowej głos zabrała Pani Dyrektor, Justyna Kozik.

Pani Dyrektor serdecznie przywitała zebranych, a szczególnie przedszkolaków, pierwszoklasistów i ósmoklasistów. Wszystkim klasom, pracownikom szkoły i rodzicom pożyczyła udanego roku szkolnego, spełnienia marzeń i optymizmu. SU zapewnił najmłodsze dzieci o opiece nad nimi ze strony starszych uczniów. Potem uczniowie klasy V b wyrecytowali wiersz pt. "Koniec wakacji". Następnie Pani Dyrektor oznajmiła rozpoczęcie nowego roku szkolnego ręcznym dzwonkiem.

Na końcu wszyscy uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas.