Tutaj powinien być opis

WIZYTA KLASY IV W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

    Klasa IV 2 października 2019 roku pod opieką Pani Anny Szydłowskiej udała się do Biblioteki Miejskiej w Szklarskiej Porębie. Spotkanie poprowadziła Pani Halina Szyl, która przywitała serdecznie uczniów i zapraszała do czytania i wypożyczania bardzo ciekawych książek dla dzieci i młodzieży. Przeprowadziła też pogadankę o tym, by uważać na to, co się robi w sieci, gdyż czasami można paść jej ofiarą. Wskazała również dobre strony korzystania z Internetu. Zaprezentowała uczniom książki, które mogą pomóc  w rozwiązywaniu trudnych problemów. Przeczytała też fragmenty niektórych z nich. Uczniom bardzo spodobała się wizyta w bibliotece. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY