Tutaj powinien być opis

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

       14 października 2019 roku klasy III a i III b z wychowawczyniami: zaprosiły społeczność szkolną na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Były niezwykłe! Pełne humoru i bardzo widowiskowe. Uczennice klasy V a wyśpiewały nauczycielom życzenia. Chłopcy z klas III zaprezentowali się we wspaniałym tańcu z krzesłami, a nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej zaprosiły na "Przerwę w pokoju nauczycielskim" - scenkę rodzajową ze słowem mówionym i śpiewanym. Wszyscy podziwialiśmy odwagę Pań: Magdy, Agnieszki, Ewy, Agaty i Ani. Klasy trzecie pięknie śpiewały piosenki okolicznościowe, a dziewczynki ukrasiły całość ciekawym tańcem. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali laurki z życzeniami od dzieci. Były to naprawdę wspaniałe chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY