Tutaj powinien być opis

APEL PODSUMOWUJĄCY ZAWODY, OGŁOSZENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW DO SU

    23 października 2019 roku Pani Ewa Tośko, opiekun SU, ogłosiła wyniki wyborów kandydatów do SU. Zwyciężyła Oliwia Zimny z klasy VI a, tym samym została przewodniczącą SU, a jej zastępczynią - Nina Przybylska z klasy VI b. Członkiem Rady SU został Gabriel Dębicki z klasy IV. Społeczność uczniowska zaakceptowała ten wybór głośnym aplauzem. Pani Dyrektor, Justyna Kozik, gorąco zachęcała uczniów do aktywności w życiu szkolnym, powiedziała, że należy interesować się tym, co się dzieje w szkole.

    Później Pani Dorota Kuchmistrz ogłosiła wyniki zawodów w badmintona. Drużyna chłopców zajęła II miejsce, a dziewczynek IV.  Wyróżniła też chłopców, którzy zdobyli czołowe miejsca w powiatowych biegach przełajowych - Maksymiliana Lewandowskiego (I miejsce, kl. V b) i Konrada Kowalczyka (V miejsce, kl. V b) indywidualnie.