APEL PODSUMOWUJĄCY ZAWODY, OGŁOSZENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA NA KANDYDATÓW DO SU

23 października 2019 roku Pani Ewa Tośko, opiekun SU, ogłosiła wyniki wyborów kandydatów do SU. Zwyciężyła Oliwia Zimny z klasy VI a, tym samym została przewodniczącą SU, a jej zastępczynią - Nina Przybylska z klasy VI b. Członkiem Rady SU został Gabriel Dębicki z klasy IV. Społeczność uczniowska zaakceptowała ten wybór głośnym aplauzem. Pani Dyrektor, Justyna Kozik, gorąco zachęcała uczniów do aktywności w życiu szkolnym, powiedziała, że należy interesować się tym, co się dzieje w szkole.

Później Pani Dorota Kuchmistrz ogłosiła wyniki zawodów w badmintona. Drużyna chłopców zajęła II miejsce, a dziewczynek IV.  Wyróżniła też chłopców, którzy zdobyli czołowe miejsca w powiatowych biegach przełajowych - Maksymiliana Lewandowskiego (I miejsce, kl. V b) i Konrada Kowalczyka (V miejsce, kl. V b) indywidualnie.

• W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY