KLASY V - VI NA SPEKTAKLU "TAM I Z POWROTEM"

    25 października 2019 roku klasy piąte i szóste były pod opieką Pań: Izabali Michalik, Anny Szydłowskiej i Ewy Tośko na sztuce pt. "Tam i z powrotem" w Jeleniogórskim Centrum Kultury. Spektakl przygotował Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Przedstawienie było adaptacją powieści "Hobbit, czyli tam i z powrotem" R.R. Tolkiena. Scenariusz napisał Marek Lis - Orłowski, który też się zajął reżyserią inscenizacji. Scenografię przygotował Maciej Kreska, muzykę skomponował Michał Kowalczyk. Za kostiumy była odpowiedzialna Barbara Bakalarczyk. Widowisko trzymało od początku do końca w napięciu, oddawało bardzo dobrze istotę książki R. R. Tolkiena. Było niezwylke barwne, uzupełnione o bardzo ciekawe rekwizyty, które robiły wrażenie na widzach. Warto było je obejrzeć.