Tutaj powinien być opis

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

    21 listopada 2019 roku klasa IV pod opieką Pani Anny Szydłowskiej przygotowała Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z samego rana wzięła udział w haepeningu - witała oklaskami, życzyła miłego dnia  każdemu rodzicowi, pracownikowi szkoły, uczniom i wręczała słoneczka. Potem wystąpiła przed uczniami klas IV - VIII z uroczystym programem artystycznym, na który złożyło się słowo mówione, wiersze i "Bardzo kulturalna piosenka". Uczniowie klasy IV bardzo ładnie się zaprezentowali.

      Później zaprosiliśmy na środek uczniów, którzy w poszczególnych klasach zasłużyli na miano Królowej i Króla Życzliwości - w kl. IV - Patrycja Piwowarska i Antoni Grześ; kl. V a - Milena Piś i Alexander Adamczyk; kl. V b - Zuzanna Benecka i Piotr Słowikowski; kl. VI a - Oliwia Zimny i Jakub Czuba; kl. VI b - Nadia Żukowska i Hubert ; kl. VII - Jagoda Sosnowska i Adam Krajewski; kl. VIII - Nadja Pasler i Marcel Kuderski. Gratulujemy tym osobom, zostały one wybrane przez swoich rówieśników w tajnym głosowaniu i odznaczone małymi koronami.

     Na końcu przewodnicząca SU - Oliwia Zimny preprowadziła przyrzeczenie. Uczniowie klas IV - VIII przyrzekli, że będą zawsze używać magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam; będą się uśmiechać, będą mili i życzliwi dla innych i będą pomagać sobie nawzajem. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY