Tutaj powinien być opis

ANDRZEJKOWE ZDROWE ŚNIADANIE

    29 listopada 2019 roku klasy IV - VIII wzięły udział w andrzejkowym zdrowym śniadaniu. Każda klasa wylosowała kolor potraw. Dzięki pomocy Rodziców powstały piękne stoły szwedzkie z białym, żółtym, czerwonym i zielonym menu. Uczniowie każdej klasy mogli wędrować z sali do sali i delektować się bardzo pomysłowymi potrawami, które były smaczne i apetycznie wyglądały. Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wspaniałego śniadania. Uczniowie uczyli się, jak estetycznie przygotować stół szwedzki i organizacji przedsięwzięcia. W trakcie śniadania też sobie wróżyli - było lanie wosku, odkrywanie wróżb w przygotowanych ciasteczkach. Można było naprawdę miło spędzić czas. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY