Tutaj powinien być opis

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIATU

     5 grudnia 2019 roku Pani Anna Szydłowska zorganizowała apel z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Na apelu gościliśmy Panią Marlenę Stach - Lewandowską, przedstawicielkę MOPS-u, która jest mentorem naszego szkolnego wolontariatu,  współpracuje z nami i poddaje różne pomysły. Pani Marlena zachęcała uczniów do pomocy innym, mówiła, że jeżeli ktoś spróbował wziąć udział w różnych akcjach wolontariatu, ten kontynuuje tę pracę i na pewno czerpie z tego dużą satysfakcję. Nasz gość poczęstował cukierkami uczniów wyróżniających się aktywnością społeczną w naszej szkole i podziękował za zaangażowanie. Pani Anna Szydłowska poinformowała wszystkich, czym zajmuje się szkolny wolontariat i pożyczyła wolontariuszom czerpania radości z pomagania koleżankom i kolegom, energii i chęci do pracy oraz zarażania pozytywną postawą innych. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY