Tutaj powinien być opis

SZKOLNE "JASEŁKA" - WSPÓLNE ŚPIEWANIE KOLĘD, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

    20 grudnia 2019 roku koło teatralne Pani Agnieszki Szczesnej zaprosiło klasy I - VIII na "Jasełka". Uczniowie klas II i III pięknie zaprezentowali się na scenie, przedstawiając historię narodzin Jezusa, śpiewając kolędy i pastorałki oraz tańcząc. Wszyscy nagrodzili występujących gromkimi brawami. Koło teatralne zaprosiło zgromadzonych na sali do wspólnego kolędowania. Pani Dyrektor, Justyna Kozik, złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i pożyczyła też szczęśliwego Nowego Roku.

     Później Pani Agata Janas w imieniu Pani bibliotekarki ogłosiła wyniki szkolnego konkursu plastycznego dla klas II - III pn. "Bajkowe szycie". Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Udział w nim wzięło sześcioro uczniów z klasy III b. I miejsce zdobyła Oliwia Kapucka, II miejsce - Franciszek Kurzeja, III miejsce - Hanna Malawska i Gabriela Grzywacz. Wyróżnienia otrzymali: Nadia Jurek i Lucjan Rączka.

    Na koniec Pani Lucyna Żywicka przedstawiła laureatów Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Wojcieszycach. Wyróżnienie jako solista otrzymał Konrad Kowalczyk z klasy V b, a I miejsce w  kategorii duety zdobyły Hanna Molka i Julia Wielebska z klasy V a. GRATULUJEMY!

     Wolontariusze z kls VII i VIII wykonali kartki świąteczne dla pacjentów IZERMED-u. 

  • W ZAKŁADCE DLA RODZICÓW PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z LISTEM DOLNOŚĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY