W zakładce szkolne dokumenty można zapoznać sie z najważniejszymi dokumentami szkolnymi obowiązującymi w tym roku szkolnym

15 października 2012 19:55

Pasowanie na pierwszoklasistę październik 2012

11 października 2012 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów  naszej szkoły.

W uroczystości wzięli udział nauczyciele, rodzice uczniowie. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne. Przekonali wszystkich ,że poznali już najważniejsze zasady zachowania się w szkole . Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na ucznia , którego dokonała pani dyrektor. Od tej chwili 18 uczniów klasy pierwszej stało się pełnoprawnymi uczniami szkoły .

Gratulujemy uczniom pięknego występu, dziękujemy pani Teresie Głuszak i rodzicom za przygotowanie  do występu małych aktorów.